Yer Döşeme

Kuvars Mermer yılların verdiği tecrübe sayesinde Yer Döşeme alanında geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet sunmakta. Yer Döşemede en çok tercih edilen  BelencoÇimstoneGranit ve Mermer malzemelerini İtalyan makinelerle, özel ölçülerde hassas kesim uygulayarak Kuvars Mermer sizlere en kaliteli hizmeti vermekte.

Uzman ekip ve ekipmanlarımız sayesinde hızlı keşif ve montaj yaparak en kısa sürede Yer Döşemeyi gerçekleştiriyoruz. Kuvarsmermer başta İstanbul olmak üzere Anadolu yakası, Üsküdar, Beykoz, Çengelköy, Maltepe, Kadıköy, Pendik, Tuzla, Göztepe, Kozyatağı, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Sancaktepe, Sarıgazi ve Sutanbeyli bölgelerinde bir çok referansımız bulunmakta.

İstanbul Avrupa yakası bölgesinde Etiler, Şişli, Mecidiköy, Beşiktaş, Bakırköy, Florya, Kağıthane, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer, Zekeriyaköy olmak üzere bir çok hizmet vermiştir. Önceliğimiz sizler olduğu için yapılan Yer Döşemede müşteri memnuniyetini korumak açısından teslim ettiğimiz ürünlerin geri dönüş sıkıntılarını da gidermekteyiz. Çünkü bizim için değerlisiniz.