Banko Tezgahlar

Kuvars Mermer yılların verdiği tecrübe sayesinde Banko Tezgah alanında geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet sunmakta.Banko Tezgahlarda en çok tercih edilen  BelencoÇimstoneGranit ve Mermer  malzemelerini İtalyan makinelerle, özel ölçülerde hassas kesim uygulayarak Kuvarsmermer sizlere en kaliteli hizmeti vermekte.

Uzman ekip ve ekipmanlarımız sayesinde hızlı keşif ve montaj yaparak en kısa sürede Banko Tezgahları teslim etmekteyiz. Kuvarsmermer başta İstanbul olmak üzere Anadolu yakası, Üsküdar, Beykoz, Çengelköy, Maltepe, Kadıköy, Pendik, Tuzla, Göztepe, Kozyatağı, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Sancaktepe, Sarıgazi ve Sutanbeyli bölgelerinde bir çok referansımız bulunmakta.

İstanbul Avrupa yakası bölgesinde Etiler, Şişli, Mecidiköy, Beşiktaş, Bakırköy, Florya, Kağıthane, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer, Zekeriyaköy olmak üzere bir çok hizmet vermiştir. Önceliğimiz sizler olduğu için yapılan Banko Tezgahlarda müşteri memnuniyetini korumak açısından teslim ettiğimiz ürünlerin geri dönüş sıkıntılarını da gidermekteyiz. Çünkü bizim için değerlisiniz.