Basamak

Kuvars Mermer yılların verdiği tecrübe sayesinde Basamak alanında geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet sunmakta. Basamakta en çok tercih edilen  BelencoÇimstoneGranit ve Mermer  malzemelerini İtalyan makinelerle, özel ölçülerde hassas kesim uygulayarak Kuvars Mermer sizlere en kaliteli hizmeti vermekte.

Uzman ekip ve ekipmanlarımız sayesinde hızlı keşif ve montaj yaparak en kısa sürede Basamakları teslim etmekteyiz. Kuvarsmermer başta İstanbul olmak üzere Anadolu yakası, Üsküdar, Beykoz, Çengelköy, Maltepe, Kadıköy, Pendik, Tuzla, Göztepe, Kozyatağı, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Sancaktepe, Sarıgazi ve Sutanbeyli bölgelerinde bir çok referansımız bulunmakta.

İstanbul Avrupa yakası bölgesinde Etiler, Şişli, Mecidiköy, Beşiktaş, Bakırköy, Florya, Kağıthane, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer, Zekeriyaköy olmak üzere bir çok hizmet vermiştir. Önceliğimiz sizler olduğu için yapılan Basamaklarda müşteri memnuniyetini korumak açısından teslim ettiğimiz ürünlerin geri dönüş sıkıntılarını da gidermekteyiz. Çünkü bizim için değerlisiniz.