Mutfak Tezgahları

Kuvarsmermer yılların verdiği tecrübe sayesinde Mutfak Tezgahı alanında geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet sunmaktayız. Mutfak Tezgahlarında en çok tercih edilen Belenco, Çimstone, Granit ve Mermer malzemelerini İtalyan makinelerle özel ölçülerde hassas kesim uygulayarak Kuvarsmermer sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

Uzman ekip ve ekipmanlarımız sayesinde hızlı keşif ve montaj yaparak en kısa sürede mutfak tezgahınızı yeniliyoruz. Kuvarsmermer başta İstanbul olmak üzere Anadolu yakası, Üsküdar, Beykoz, Çengelköy, Maltepe, Kadıköy, Pendik, Tuzla, Göztepe, Kozyatağı, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Sancaktepe, Sarıgazi ve Sutanbeyli bölgelerinde bir çok referansımız bulunmaktadır.

İstanbul Avrupa yakası bölgesinde Etiler, Şişli, Mecidiköy, Beşiktaş, Bakırköy, Florya, Kağıthane, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer, Zekeriyaköy olmak üzere bir çok hizmet vermiştir. Önceliğimiz sizler olduğu için yapılan Mutfak Tezgahların da müşteri memnuniyetini korumak açısından teslim ettiğimiz ürünlerin geri dönüş sıkıntılarını da gidermekteyiz. Çünkü bizim için değerlisiniz.