Banyo Tezgahı

Kuvarsmermer yılların verdiği tecrübe sayesinde Banyo Tezgahı alanında geniş ürün yelpazesi ile sizelere hizmet sunmakta. Banyo Tezgahlarında en çok tercih edilen Belenco, Çimstone, Granit ve Mermer malzemelerini İtalyan makinelerle, özel ölçülerde hassas kesim uygulayarak Kuvarsmermer sizlere en kaliteli hizmeti vermekte.

Uzman ekip ve ekipmanlarımız sayesinde hızlı keşif ve montaj yaparak en kısa sürede Banyo Tezgahınızı yeniliyoruz. Kuvarsmermer başta İstanbul olmak üzere Anadolu yakası, Üsküdar, Beykoz, Çengelköy, Maltepe, Kadıköy, Pendik, Tuzla, Göztepe, Kozyatağı, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Sancaktepe, Sarıgazi ve Sutanbeyli bölgelerinde bir çok referansımız bulunmakta.

İstanbul Avrupa yakası bölgesinde Etiler, Şişli, Mecidiköy, Beşiktaş, Bakırköy, Florya, Kağıthane, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer, Zekeriyaköy olmak üzere bir çok hizmet vermiştir. Önceliğimiz sizler olduğu için yapılan Banyo Tezgahların da müşteri memnuniyetini korumak açısından teslim ettiğimiz ürünlerin geri dönüş sıkıntılarını da gidermekteyiz. Çünkü bizim için değerlisiniz.